karagöz_teknoloji

Karagöz Teknoloji Ve Bilişim Sistemleri

2017 Yılında faaliyete geçirdiğim ve şuan geliştirmekte olduğum bilgi birikimlerimi hizmete dönüştürdüğüm yazılım ofisim şuan marka patent ve şirket kurulum evraklarını bekliyorum çok yakında hizmetinizde…

….

Karagöz Teknoloji Nedir ?

Karagöz Teknoloji olarak en önemli özelliklerimizden biri de iki kişi tarafından evden yönetilen bir şirkete sahip olmamız. Kimse başarılı bir işi yalnız kuramaz ekip gerektirir. Yapmış olduğumuz “home-office” çalışma şeklimiz ile teknolojiden yararlanarak yazılımlarımızı bir üst seviyeye taşıma fırsatı buluyoruz. Deneyimli, yenilikçi iş ortaklarımız sayesinde özgün fikirlerimizi istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz..

Vizyon

Gelişen ve değişen teknoloji dünyasında hızınızı kaybetmeden güçlenmenize yardımcı olacak yazılımları mükemmeliyetçilik ilkesi esasında geliştiriyoruz.

Misyon

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak rekabet gücümüzü ve karlılığımızı arttırmak adına hızlı,kaliteli,uygun maliyetli ve sektörel çözümler sunmaktır.

Hedef

Dünya sürekli değişiyor… Sadece iklim, çevre değil, insanların yaşam tarzları, anlayışları ve beklentileri de bir değişim içerisinde. Bu değişimdeki en büyük pay şüphesiz teknoloji de. KARAGÖZ TEKNOLOJİ ile değişen çağın gerisinde kalmayın, Projelerimize başladığımız 2017 yılından beri sürekli olarak insanların yaşamlarına katkı sunan yazılım çözümleri üretmek için çalışmaktayız. Daima kendini yenileyen, günü kullanan ve geleceğe yön vermeye çalışan çözümlerimiz ile yazılım konusunda web tabanlı ve masaüstü yazılım ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

https://karagozteknoloji.com.tr

Nev-i Şahsına Münhasır Yazılımcı...

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hakan Sözen
Hakan Sözen
24 Ağustos 2020 18:17

Merhabalar Karagöz Teknoloji olarak özel uygulama eklenti desteği sağlıyor musunuz ? Şöyle kullanılan veritabanı bağlantılı programa eklenti yazabilir misiniz ?