KEMERDE DSP Lİ GÖZÜKEN CHP LİLER

KEMERDE SEN BEN YOK DİYEN DSP LİLER BU SEFERDE CHP NİN DELEGE SEÇİMİNE EL ATTILAR.BELEDİYENİN İMKANLARINI KULLANAN ÇAKMA CHP LİLER DSP DEN DESTEK ALDILAR OLAYLAR KARIŞTI.

 

Delege seçimlerine karışan DSP’liler CHP’lileri çileden çıkardı

CHP’de devam eden kongrelere Kemer’de DSP’liler müdahale edince ortalık karıştı. DSP’li Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, DSP Kemer Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ile eşi Hale Gül’ün listelere müdahale ediyor iddiası sosyal medyanın gündemi oldu. Eski belediye başkanı Mustafa Gül’e karşı CHP içinde siyaset yapan DSP’lilerle ilgili tepkilerini dile getiren partililerin paylaşımları şöyle:

Delege seçimlerine karışan DSP’liler CHP’lileri çileden çıkardı

NE KADAR DEMOKRATİK

“Kemer CHP İlçe delege seçiminde olaylar olaylar… Umut Güneş dışarıdan girip, müdahale etti. İlçe başkanı oy kullanılan iki listeden beyaz listeyi haklı bulunca Umut Güneş ilçe başkanını kolunda tutup, ‘sen çekil’ diyerek sandalyeye oturttu. İlçe başkanı sus pus oturdu. Ne kadar demokratik…”

FOTOĞRAFLARLA ANLATTI

“CHP’li olduğunu iddia eden bu arkadaşlar önümüzdeki CHP İlçe Başkanlığı seçimi için delege seçildiler. Bu arkadaşlardan birtanesinin eşi hali hazırda DSP’li Kemer Belediyesi’nin başkan yardımcısı. Diğeri CHP’li olduğunu iddia edip, fotoğraflardada görüldüğü gibi seçimlerde DSP’li Necati Topaloğlu’na destek vermiş, çalışmış bir zat. Şimdi soruyorum bu insanlar açık açık DSP’ye destek veriyorlar peki CHP İl yönetimi uyuyormu ?”

 

OY İÇİN TAŞIMA YAPTILAR

“DSP’ li başkan yardımcısı Emin Gül kızının arabası ile CHP Beldibi delege seçimine üye taşıyor. Beş dakika adam olun da doğru dürüst bir seçim yapalım… (haa Emin Gül getirdiğin adamlar yetmedi bu arada…)”

ENCÜMEN DE DEVREDE

“DSP’nin dönek encümeni CHP ilçe binasına girip delege listesi hazırlıyormuş. CHP seçim yapıyor DSP’li belediye başkanıyla encümeni delege listesi hazırlıyor. Hayırdır ilçe başkanı sen bostan korkuluğumusun? Niye sokuyorsun bu adamları ilçe binasına?”

   

 

 

Next ArticleFENA YENİLDİK ELAZIĞ -4 KEMER- 0